Шановні Партнери!

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд в рамках міжнародної спеціалізованої виставки ElcomUkraine 2021, яка буде проходити з 14 по 16 вересня 2021 в ВЦ "КиївЕкспоПлаза".   

ElcomUkraine - найбільша виставка в Україні в сфері енергетики, енергоефективності та альтернативних джерел енергії. Протягом 24 років є майданчиком для зустрічі всіх провідних компаній галузі і профільних фахівців. Програма заходів на виставці включає в себе більше 25 семінарів та конференцій, під час яких будуть представлені інноваційні розробки та комплексні рішення, а також обговорюватимуться актуальні технічні питання і галузеві перспективи.

Пропонуємо до вашої уваги готові рішення та новинки брендів:

  • IEK - широкий вибір електротехнічної продукції, готових комплексних рішень в сфері будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, інфраструктури, промисловості, енергетики та телекомунікацій.
  • LEDEL- світлодіодне освітлення, яке застосовується практично в будь-який галузі народного господарства: автотраси і вулиці, парки та сквери, промислові об'єкти, логістичні комплекси, торгові центри, магазини та ін.
  • IEL Lighing - широкий вибір світлотехнічної продукції дозволяє підібрати світильники для створення оптимального освітлення на об’єктах комерційної, господарської нерухомості та у побуті.
  • ITK- телекомунікаційне обладнання, яке використовується у великій кількості престижних проектів і бере участь в програмах реконструкції та оновлення ІТ систем підприємств.
  • ONI - компоненти для промислової автоматизації та програмного забезпечення дозволяють запропонувати замовникам рішення, що максимально відповідають особливостям їх виробничої діяльності.